Grono pedagogiczne

 

 

 

Ewa Dobrowolska

 

Dyrektor Ośrodka

 

   

Joanna Błaszczyk

Wicedyrektor do spraw
Szkoły Podstawowej 
i Gimnazjum

 

Krzysztof Kowal

Wicedyrektor do spraw
Szkół Ponadgimnazjalnych

 

Alina Brzezińska

Wicedyrektor do spraw 
Opieki i Wychowania

 

 

 

 

Nauczyciele przedmiotowcy

Nauczyciele

 

 

Aleksandra Talaga wych. przedszkolne        
Drzewiecka Anna wych. przedszkolne            Noganowicz Anna  j.polski, historia 
Kraus Dagmara wych. przedszkolne   Juliusz Kur j. polski
Mosior Joanna historia, w.d.ż.                   Kłos Mariola j. polski 
Oleksyk Aleksandra                       naucz. blokowe   Kondratowicz Magdalena j. polski
Pietrzak Krystyna eduk. wczesnoszkolna   Selwa Elżbieta j. angielski
Tokar Marta eduk. wczesnoszkolna   Skobejko Marta  j. angielski
Tyburcy Barbara eduk. wczesnoszkolna     Rogalska Alicja j. angielski
Żmuda Małgorzata eduk. wczesnoszkolna   Bordulak Tomasz  j. migowy 
   Aleksander Kopeć katecheza   Kowal Justyna informatyka, JPJO
 S. Bastek Krystyna  katecheza   Rogala Agnieszka informatyka 
Ks. Filinowicz Tomasz katecheza   Krzysztof Sobucki w-f
Bieniawska Izabela technika  
Karsznia Radosław w-f
Lesiak Małgorzata plastyka   Skinderowicz Ewa
w-f 
Szymik Anna muzyka, muzykoterapia   Senus Andrzej w-f
Lenart Aleksandra geografia, w-f,    Frydrych Marzena

florystyka,
doradztwo zawodowe, 

  Agnieszka Miszewska  muzykoterapia   Nowacka Marta

fryzjerstwo

 Krupińska Katarzyna  biol., chem.,  wdż   Dobrowolski Wojciech

stolarstwo,
technikum informatyczne

Schick Piotr biologia   Fedeczko Grażyna krawiectwo
Rerak Jolanta fizyka, chemia   Warzecha-Mazurkiewicz Małgorzata  kucharstwo
rewalid., j.migowy,
Pochroń Barbara matematyka     Przemysław Sławik

zajęcia techniczne, 
technikum graficzne

Surowiecka Joanna  matematyka   Kondratowicz Piotr stolarstwo
podstawy przedsiębiorczości
 Pelowska Małgorzata  j.migowy   Radolińska Bogusława  SPP
             

 

 

 

Specjaliści

Specjaliści

 

 

Biedka Irena

logopeda

 

Madetko Monika

psycholog

Korczyńska-Michna Marta         

logopeda, integracja sensoryczna

 

Świechowska – Harchala Renata

psycholog

 

Wojciechowicz-Gach Jolanta logopeda

 

  Stacherzak Grażyna   pedagog
Żdanowicz Barbara logopeda   Wargin Magdalena pedagog
 Tokar Marta logopeda, nauczanie wczesnoszkolne                                                                                                                                 
Jolanta Trznadel logopeda        
Majewska Bogusława gimnastyka korekcyjna   Żmuda Magdalena biblioteka

 

 

Wychowawcy internatu

Wychowawcy internatu

 Przydział wychowawców do grup wiekowych zmienia się z każdym rokiem szkolnym.
Dla odnalezienia wychowawcy danej grupy wiekowej prosimy sprawdzić roczny plan zamieszczony na stronie
DOKUMENTY BIEŻACEGO ROKU SZKOLNEGO  w zakładce: wychowawcy internatu

W poniższym wykazie znajduja się wyłacznie profile tych wychowawców, 
którzy zechcieli udostępnić swój profil. 


 


  

Emerytowani nauczyciele

Emerytowani nauczyciele

 Nauczyciele emerytowani od 2010 roku.