Dokumenty bieżącego roku szkolnego

Kalendarz 2020-2021

 

Kalendarz roku szkolnego w  2020/2021

w przygotowaniu

Kalendarz

 

 

Kalendarium  Imprez

 

Kalendarium uroczystości i imprez w roku szkolnym 2020/2021

 w przygotowaniu

 

Dzwonki

Rozkład lekcji i przerw (tzw. dzwonki)

Plan lekcji

 

W PRZYGOTOWANIU 

 

 

Plan lekcji dla szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021


W PRZYGOTOWANIU

 

Wychowawcy klas i grup

Wychowawcy klas i grup w roku szkolnym 2020/2021:

Wychowawcy grup w internatach w roku szkolnym 2020/2021:

 

 Który internat?

- Biały dom - szkoła podstawowa

- Internat mały (przy wejściu do Ośrodka) - szkoła branżowa

- Pałacyk - starsi i najstarsi uczniowie       

 

 

Grupa Bydgoszcz

- Klasa I, II i III SP, przedszkole

- Sylwia Bordulak, Małgorzata Wichańska-Tlak

Grupa Sławno

- Klasa IV SP 

Małgorzata Grzeszczuk, Agnieszka Kowalczyk

Grupa Olecko

- Klasa V, VI, VII SP 

Agata StacherzakAgnieszka Zając

Grupa Szczecin

- Klasa VIII SP, 

- Urszula Olszowy, Mirosław Boguszewski

Grupa Wrocław

- Klasa I SB

- Krzysztof Sobucki, Wiesław Kowalczyk

Grupa Przemyśl

- Klasa II a, II bc SB 

Rafał Tlak, Sławomir Krynicki

Grupa Wejherowo

- Klasa I Tech, II de

 Aleksandra Jasińska

Grupa Warszawa

- Klasa III a, III bc

- Martyna Błaszczyk, Alina Brzezińska,

Grupa LO

- Klasa II LO + IV Tech

Anna KurAnna Poks

Grupa Technikum I

- Klasy Technikum

- Marzena Sargun, Maja Terlecka

Grupa Technikum II

 - Klasy Technikum

 - Barbara Weber, Anna Badowska

Grupa Poznań

-  Klasy SPP

- Zofia Sabat, Iwona Kuźnicka

 

 Rozlokowanie budynków i internatów na terenie Ośrodka: 

 

 

 

Wychowawcy klas w szkołach w roku szkolnym 2020/2021:


 Przedszkole

grupa I - Dagmara Kraus, Weronika Grosicka

grupa II - Anna Drzewiecka, Jolanta Trznadel


 Szkoła Podstawowa

Klasa I            – Krystyna Pietrzak     

Klasa II            Małgorzata Żmuda

Klasa III          – Marta Tokar

Klasa IV a        – Aleksandra Oleksyk

Klasa IV b        - Ewa Skinderowicz       

Klasa V           – Tomasz Bordulak

Klasa VI            - Mariola Kłos

Klasa VII          – Marta Skobejko

 Klasa VIII a      – Agnieszka Rogala

Klasa VIII b      - Andrzej Senus

 Świetlica

Ludmiła Goc

Anna Szotkowska 

Wioletta Różycka 

Katarzyna Kosztowniak

 


Szkoła Branżowa

Klasa 1 a - kucharska            - Małgorzata Warzecha-Mazurkiewicz

Klasa 2 a - stolarz                 - po podstawowej   - Piotr Schick

Klasa 2 bc - stolarz/kucharz   - po gimnazjum      - Anna Noganowicz

Klasa 2 de - kucharz/krawiec  - po podstawowej   - Justyna Kowal

Klasa 3 a – krawiec                     – Elżbieta Selwa

Klasa 3 bc - stolarz-kucharz         - Radosław Karsznia


 Liceum Ogólnokształcące

Klasa II      –  Joanna Surowiecka


 Technikum żywienia i usług gastronomicznych

      Klasa III TK - Katarzyna Krupińska

      Klasa IV TK - Aleksandra Lenart 

Technikum informatyczne

     Klasa I TI - Magdalena Kondratowicz

     Klasa II TI - Wojciech Dobrowolski

Technikum cyfrowych procesów graficznych

     Klasa II TC - Juliusz Kur

     Klasa III TC - Katarzyna Krupińska


 Opiekunowie:

 Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy

SPP II - Magdalena Żmuda

SPP III - Agata Bieleń

 

 

Rozlokowanie budynków w Ośrodku - szkoły, internaty i pracownie zawodowe.