Marzena Frydrych

 

mgr Marzena Frydrych

doradca zawodowy, nauczyciel w szkole policealnej – kierunek: FLORYSTA

 

KWALIFIKACJE:
- studia licencjackie: surdopedagogika

- studia magisterskie: pedagogika specjalna

- studium pedagogiczne: praktyczna nauka zawodu

- studia podyplomowe: florystyka i zarządzanie kwiaciarnią

- studia podyplomowe: szkolny doradca zawodowy

- egzaminator w zawodzie florysta oraz krawiec

 

SPECJALNOŚĆ:
- aktywizacja zawodowa młodzieży,

- wsparcie na lokalnym rynku pracy,
-  rozwijanie zainteresowań zawodowych,
- rozbudzanie pasji i aktywności artystycznej u młodzieży,

DODATKOWE:
- lubię szyć, projektować, interesują mnie różne formy aktywności artystycznej,

- mam bardzo dobry kontakt z młodzieżą,
– jestem cierpliwa, ciepła i otwarta w stosunku do ludzi,
– jestem człowiekiem „z pasją”,
– potrafię zrobić „coś z niczego”,

O mnie:

Wierzę, że każdy może przyczynić się do tego, aby świat stawał się piękniejszy i bardziej zrozumiały dla wszystkich. Jako doradca zawodowy i nauczyciel przedmiotów kierunkowych w Policealnej Szkole Florystycznej na co dzień staram się w tą stronę kierować swoje zawodowe działania.

Zawsze interesowałam się sztuką i dizajnem, lubię rysować, malować, coś wycinać i sklejać, intensywnie i twórczo używać komputera, a nade wszystko myśleć o tym, co można w otaczającej mnie rzeczywistości poprawić i zmienić, zaprojektować od nowa. Przez całe  życie uczę się patrzenia ma świat, czerpania inspiracji z jego przeogromnych zasobów i projektowania jego fragmentów. Moja specjalność to aranżacja imprez i uroczystości, dizajn, projektowanie, po części moda – przez szereg lat pracowałam jako nauczyciel przedmiotów zawodowych w zawodzie krawiec, a teraz poświęciłam się nowej pasji - florystyce i stylizacji.

             Jestem zawsze otwarta na nowe wyzwania i bardzo lubię pracować z młodzieżą – dzięki niej czuję, iż czas stanął w miejscu.

            Bardzo lubię lato – i nie tylko dla tego że są wakacje... po prostu lubię upalne dni, słoneczko, które dla niektórych jest zbyt ostre, dla mnie jest „w sam raz”. Lubię się więc na nim wygrzewać, pielęgnować moje kwiatki i grządki warzywne w ogrodzie i gotować pyszności swojej rodzince.
Lubię też podróżować i zwiedzać ciekawe miejsca, a gdy się trochę zmęczę sięgam po ciekawą książkę i filiżankę pachnącej kawy. Po prostu wiem, jak ładować akumulatory, aby w pełni sił i energii twórczej dawać młodzieży to, co najlepsze.

Kontakt:
- telefon służbowy: 713536469 wewnętrzny 21
– e-mail: